O firmie

Witam Państwa,

Skoro tutaj Państwa goszczę- kilka istotnych informacji. Proszę o poświęcenie chwili uwagi, to nam powierzacie dorobek- czasami- Waszego życia!

Nazywam się Kamila Stelmach- Jaworska. Jestem absolwentką studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie na kierunkach: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wycena nieruchomości, oraz charakterystyka energetyczna i audyting energetyczny budynków. Posiadam licencję nr 9221 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Zajmując się Waszymi interesami używam całej swojej wiedzy i doświadczenia. Utożsamiając się z Państwem, staram się być „ambasadorem” prowadzonych w Waszym imieniu spraw.

Oferta naszego biura to zbiór niewielu ofert. Przyjmujemy tylko te, które mają szanse być sprawnie zrealizowane. Wybierając tylko najlepsze propozycje mamy czas na skoncentrowanie się na nich, dogłębne poznanie i skuteczne działania.

Podejmując współpracę z nami, jesteście Państwo traktowani w indywidualny sposób. Poprzez selektywny zasób ofert, zawsze mamy czas zająć się w możliwie najlepszy sposób powierzonymi nam sprawami.

Nie chcemy „sprzedawać” wzorem innych, chcemy „sprzedać”. W zamian za pełną pewność przestrzegania procedur transakcji oczekujemy współpracy na partnerskich warunkach.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksową obsługę transakcji realizowanych na rynku nieruchomości- od doradztwa, współpracę z notariuszami, radcami prawnymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi po świadectwa energetyczne, oraz kredytowanie nieruchomości. Współpracujemy również z firmami architektonicznymi.

Być może tym razem nie znaleźliście u nas interesującej Was propozycji. Nic straconego! Dziękując –zapraszamy ponownie.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji. Chętnie pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości, zwrócimy Państwa uwagę na to, co ważne w Waszych sprawach. Poinformujemy o zagrożeniach i pułapkach na rynku… chętnie w naszym biurze… rozmowa przy filiżance kawy jest najlepszym na to sposobem.

Dziękując za odwiedzenie naszej strony, zapraszam do współpracy. Do zobaczenia.
Kamila Stelmach-Jaworska


Kontakt

Adres:

Żwirki i Wigury 17a
62-200 Gniezno

tel. / fax. 61/ 426 00 60
tel. 500 153 343