Kredyty

Twoje potrzeby
Posiadanie własnego domu czy mieszkania to wielka radość. Decyzje o zakupie nieruchomości należą do najważniejszych w Twoim życiu. To są trudne decyzje, wymagające głębokiego rozważenia. Podobnie jest z wyborem finansowania, szczególnie wtedy, gdy nie masz wystarczających środków i musisz wspierać się kredytem bankowym.

W dzisiejszych czasach, na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt produktów finansowych. Czasem nawet osobom zajmującym się finansami zawodowo, trudno jest dokonać dobrego wyboru. Podejmując decyzję o wyborze kredytu hipotecznego, chciałbyś mieć pewność, że Twój kredyt jest optymalny. Tego poczucia nie uzyskasz, opierając się wyłącznie o propozycję Twojego banku, w którym masz rachunek. Oczywiście, nie wyklucza to faktu, że to właśnie Twój może się okazać tym najlepszym. Dlatego warto skorzystać z usług doradcy finansowego, który płynnie porusza się wśród ofert banków, promocji, niuansów finansowych bankowych ofert.

Kredyty hipoteczne należą do jednych z najbardziej złożonych produktów finansowych. Składa się na nie wiele elementów proceduralnych, czynników finansowych, dokumentów, spraw urzędowych. Naturalna jest bezradność, zakłopotanie w kontaktach z bankiem, często jawiącym się jako zasadnicza i bezkompromisowa instytucja. Dlatego warto skorzystać z usług doradcy finansowego, który wyjaśni Ci wszystkie niezrozumiałe rzeczy w sposób przyjacielski, będzie Twoim wsparciem w rozmowach z bankiem, na wszystkich etapach pozyskiwania kredytu. Będziesz czuł się pewniej.

Jednym z najważniejszych kryteriów, mających wpływ na przyznanie przez bank kredytu, jest posiadanie tzw. zdolności kredytowej. Określa się ją na podstawie wielu mierzalnych czynników, które są różne, w zależności od banku. Oznacza to, że jeden bank z łatwością przyzna Ci kredyt hipoteczny, inny odmówi. Dlatego warto skorzystać z usług doradcy kredytowego, który przeprowadzi wstępną analizę Twojej „zdolności kredytowej”, dzięki czemu istotnie zmniejszy się ryzyko narażenia Cię na odmowę banku, gdybyś rozpoczął pozyskanie finansowania w niewłaściwym dla siebie banku.

Każdy z nas chciałby mieć poczucie wolności finansowej, poczucie bezpieczeństwa dzisiaj, a także niezależności finansowej na emeryturze. Te potrzeby spełnia firma należąca do naszej grupy, ANG Inwestycje i Ubezpieczenia Sp. z o.o., zajmująca się doradztwem w zakresie produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych.

Finanse są trudną dziedziną, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ludzi, dla których doradztwo kredytowe to profesja.


Kontakt

Adres:

Żwirki i Wigury 17a
62-200 Gniezno

tel. / fax. 61/ 426 00 60
tel. 500 153 343